O mnie

 

Cześć!kamil dudziński książki które uczą

Nawet nie wiesz jak się cieszę widząc Cię tutaj!

Mam na imię Kamil i lubię pomagać innym dzieląc się zdobytą wiedzą, a misją tego projektu jest pokazanie słuchaczom jak wiele wartościowych treści można znaleźć w książkach i zachęcenie ich do samodzielnego zdobywania wiedzy.

Na tym blogu znajdziesz przede wszystkim podsumowania i najważniejsze lekcje, jakie wyciągnąłem z przeczytanych książek. Nie umieszczam tu jednak wszystkich. Wiele pozycji powtarza treść i nie wnosi wiele w dany temat, a jeśli raz o nim pisałem, to nie ma co się powtarzać, no nie?

Często jednak trafiam na książki, które zmieniają coś w moim życiu. Jeśli ocenię jej wartość wystarczająco wysoko, to nagrywam o tym podcast.

Podcast to po prostu audycja, tylko zamieszczona w internecie. Szczególnie przyjemna forma pochłaniania treści, jeśli nie chcesz poświęcać 30 minut na czytanie, a wolisz w tym czasie wyjść na spacer z psem.

Dziękuję Ci, że tu jesteś i mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy (lub usłyszymy!)

KONTAKT:

E-mail: kamil@ksiazkiktoreucza.pl

lub:

książki które uczą instagram profil
facebook fb książki które uczą
linkedin książki które uczą

12 thoughts to “O mnie”

 1. Witam!
  Proponuję pozycję:
  Fiore N. – Nawyk samodyscypliny. Zaprogramuj wewnętrznego stróża
  Tytuł polskiego wydanie może nie jest najszczęśliwszy, ale pozycja jest naprawdę warta uwagi.
  Do książki dotarłem poprzez podcast Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS w ramach wykładu o prokrastynacji.

  Pozdrawiam
  Marek Burzyński

 2. A ty nawet nie wiesz jak się cieszę że trafiłem na twojego bloga 🙂
  Dużo czytam, ale czasu tak mało, a książek wartościowych tak dużo …
  Olbrzymie dzięki za twoje notatki 🙂
  To daje meeega dużo oszczędności czasu 🙂

 3. Cześć,
  po tym jak zobaczyłem tytuł podcastu i jego logo, wiedziałem, że będzie mi się podobało. W ciągu dwóch tygodni przesłuchałem wszystkie audycje! Znalazłem kilka książek do przeczytania, zdobyłem dawkę nowej wiedzy, polubiłem autora i jego głos 🙂 Idea podcastu bardzo mi się podoba, bo uwielbiam mądre książki, które potrafią zmienić nasze życie. Polecam Twoje podcasty moim znajomym. Dobra robota! Powodzenia i dzięki!

 4. Hej Kamil, odkryłam Twoje podcasty na Spotify. Potrzebuje takich podcastów. Większość książek które rekomendujesz mam w biblioteczce. Jestes dyslektykiem. Czytam z mało zadowalająca szybkością, szybko tracę wątek. W szkole bardzo mnie to onieśmielało, obecnie głośno o tym mówię, uświadamiając otoczenie. Twoje podcasty wyłuskują z książki to co ważne dla mnie-czytelnika. Pozdrawiam

 5. Świetny podcast. Naprawdę przydatny i prowadzony w ciekawy sposób. Szukałem długo czegoś na Spotify, co pomogłoby mi w rozwoju i oto jest. Nie jestem pochłaniaczem książek, ale wiem że znajduje się w nich wiele przydatnych treści. Dlatego cieszę się, że mogę teraz te informacje przyswoić dzięki temu podcastowi

 6. Kamil, dzięki za twój podcast, trafiłem na niego w ostatnim czasie i teraz każda trasa do i z pracy to czas spędzony na kolejnych omawianych przez Ciebie tytułach. Dzięki jeszcze raz, super pomysł.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.