Zdjęcie książki Strategia lean - Radek Drzewiecki - zdjęcie okładki

Strategia Lean – Radek Drzewiecki

Dlaczego w wielkich firmach ludzie nie mogą doczekać się piątków?

Dlaczego tak wiele osób przychodzi do pracy odbębnić godziny i „wysiedzieć swoje”, zamiast faktycznie realizować swój potencjał i być częścią czegoś większego?

Chciałbym to wiedzieć. I Ty prawdopodobnie też, więc zapraszam Cię do zapoznania się z książką „Strategia Lean” autorstwa Radka Drzewieckiego.

Ta książka jest dla:

  • Właścicieli firm, prezesów, menedżerów, którzy myślą o transformacji lean jako o poważnym przedsięwzięciu, a nie robionych „z boku” projektach wdrożeniowych;
  • Liderów, którzy chcą się nauczyć, czym jest świadome przywództwo, jak budować efektywne zespoły oraz angażować i rozwijać pracowników;
  • Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak stworzyć WIELKĄ FIRMĘ i mieć SZCZĘŚLIWYCH PRACOWNIKÓW

Posłuchaj wersji audio:

Listen to „KKU#38 – Strategia Lean – Radek Drzewiecki” on Spreaker.

Książkę kupisz na stronie radekdrzewiecki.pl

::: Kliknij i przeczytaj całość :::

Esencja

Nie można po prostu wdrożyć Lean, żeby zmienić organizację. Żeby wprowadzić realne zmiany, trzeba stać się Lean.

I zauważ, że to dotyczy nie tylko wdrażania pomysłów biznesowych, zmiany strategii firmy… To w ogóle nie dotyczy tylko firm.

Podobnie jest kiedy chcesz chudnąć. Żeby to zrobić jednorazowo wystarczy, że zaczniesz jeść inaczej przez jakiś czas. Ale żeby wprowadzić trwałą zmianę, która nie objawi się efektem jojo, potrzebujesz zmienić to w jaki sposób jesz, zmienić swoją dietę. Uznać że to co robiłeś do tej pory nie było dobre. To nie będzie tak że zmienisz coś na chwilę, a później wrócić do starych nawyków i wszystko będzie w porządku. To tak nie działa.

Jeśli chcesz trwałej poprawy wyników, przygotuj się na trwałe zmiany.

Co sądzisz o tej książce? Daj znać w komentarzu 🙂

2 thoughts to “Strategia Lean – Radek Drzewiecki”

  1. Książka jest genialna! Polecam. Zajmuje się Lean od dłuższego czasu i nie jedną książkę już na ten temat przeczytałem. Ta książka jest inna. Dzięki niej można poszerzyć nie tylko wiedzę o Lean i Kaizen, ale także na niektóre rzeczy popatrzyć z innej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.