Zapowiedź sezonu #2

Jakie książki i tematy będziemy omawiać?

Co nowego przyniosą najbliższe odcinki?

Dlaczego “nowy sezon” a nie po prostu nowe odcinki?

Lecimy z tematem 🙂


Jakie książki i tematy będziemy omawiać?

Przygotowałem na ten sezon bardzo różnorodny zestaw.

Trochę tak, jak to było do tej pory, czyli z jednej strony pomieszanie z poplątaniem i będziemy skakać między tematami, ale mam nadzieję, że dzięki temu wszyscy znajdziecie coś dla siebie.

Będą to zarówno tematy biznesowe, bo to zglębiąlem najbardziej przez czas nieobecności tutaj, ale także tematy społeczne i rozwojowe. W końcu książki, które uczą, więc nie skupiamy się nie jednym, tylko na różnorodnych aspektach otaczającej rzeczywistości.

Co nowego przyniosą najbliższe odcinki?

Właściwie niewiele będą się różnić od tego, co do tej pory prezentowałem w tym programie, czyli dostaniecie ode mnie najważniejsze lekcje z ciekawych książek.

W najbliższych 3 odcinkach porozmawiamy o przywództwie, talencie, a także ambicji.

Ambicji z przymrużeniem oka 😉

Na tym polu nic się w takim razie nie zmienia.

Co chcę wprowadzić do podcastu i co moim zdaniem będzie bardzo wartościowe zarówno dla Was, jak i dla mnie, to głosy autorów i ekspertów, których czasem poproszę o dopowiedzienie czegoś w temacie książki, wyjaśnienie lub skomentowanie treści.

Miałem bardzo duży problem z niektórymi tytułami i często dopadał mnie syndrom oszusta, kiedy z jednej strony mówiłem o czym autor pisze, ale z drugiej strony wiedziałem, że to nie jest w pełni zgodne z aktualną wiedzą w tej dziedzinie. Bardoz chcę to zmienić i dawać Wam nie tylko omówienia książek, ale także wskazać błędy, które się w nich czasem pojawiają.

Dlaczego “nowy sezon” a nie po prostu nowe odcinki?

To znów ma związek ze mną.

Przez jakiś czas publikowałem materiały bardzo regularnie. Zależało mi na tym, starałem się i robiłem co w mojej mocy, żeby to dowieźć. Czasem zdarzyło mi się przeczytać 3 książki w ciągu 2 tygodni, bo dwie pierwsze okazywały się po protu słabe i dopiero z trzeciej mogłem zrobić jakiś sensowny, jakościowy odcinek.

Z jednej strony było to mega motywujące, a z drugiej… Po prostu się wypaliłem i miałem tego dość.

Teraz – mam takie wrażenie – trochę zmądrzałem i chcę wypuszczać w okolicach 10 odcinków w serii, a później robić np. miesiąc lub 2 miesiące przerwy. Tak, żeby mieć czas na znalezienie wartościowych książek i ich opracowanie, a jednocześnie się nie zajechać bo – jak wiecie lub nie – mam na codzień inną pracę, z której się utrzymuję, czyli zajmuję się nagrywaniem i edycją wideo dla biznesów on-line, takich jak kursy on-line czy reklamy.

#autopromocja xD

To też wiąże się z tym, czemu tak długo nie nagrywałem nowych odcinków.

Podcast KKU powstał z potrzeby kreatywnego wyżycia się i zrobienia czegoś innego, niż codzienna praca.

Stało się jednak tak, że dzięki niemu zacząłem się rozwijać zawodowo w tym kierunku, montując najpier podcasty dla różnych marek, a później także nagrywając i montując wideo. I coś, co było odskocznią, stąło się bardzo intensywną – i czasami męczącą – codziennością.

Sporo czasu potrzebowałem, żeby przemielić to w sobie i dziękuję wszystkim Wam, którzy czekaliście na nowe materiały i pisaliście na Instagramie “Hej, kiedy nowy odcinek?”. Z całego serca Wam za to dziękuję <3


A teraz nie zostaje mi nic innego, jak zaprosić Was na nowy odcinek, który ukaże się już za tydzień.

Do zobaczenia lub usłyszenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.