okładka książki pisz publikuj działaj klaudyna maciąg

Pisz. Publikuj. Działaj. – Klaudyna Maciąg

Może Ci się wydawać, że pisanie to jakaś archaiczna umiejętność.

W końcu, kto cokolwiek czyta w internecie? Przecież mamy wideo i podcasty! Nikt nie ma teraz czasu siedzieć przed ekranem i czytać!

Prawda jest jednak taka, że pisanie to uniwersalna umiejętność, która nie tylko jest podstawą tworzenia dobrych treści, ale także uczy klarownego i logicznego myślenia.

Właśnie dlatego rozmawiam dziś z Klaudyną Maciąg, która zajmuje się pisaniem od 20 lat, a także pomaga twórcom w projektowaniu strategii marketingowych dla ich marek.

Z tego odcinka dowiesz się, od czego zacząć naukę pisania do internetu (i nie tylko), a także jak poprawić swoje umiejętności, jeśli tworzenie treści to Twoja codzienność.

Zanim jednak zaproszę Cię do rozmowy – ważna wiadomość.

Jeśli zechcesz kupić tę książkę, to korzystając z kodu „PISZPUBLIKUJ” dostaniesz 35% rabatu na tę i wszystkie inne książki z wydawnictwa MT Biznes, jeśli złożysz zamówienie na ich stronie. Kod działa do końca marca 🙂

A teraz zapraszam Cię do rozmowy z Klaudyną!

> Użyj kodu „PISZPUBLIKUJ” i uzyskaj 35% rabatu na książkę <

Odsłuchaj podcast:

Obejrzyj na YouTube:

O autorce:

Klaudyna Maciąg pracuje jako content writerka oraz copywriterka. Szkoli w zakresie tworzenia (skutecznych) treści i pomaga twórcom projektować strategie marketingowe dla ich marek.

Na jej blogu znajdziesz treści dotyczące kreatywnego pisania, prowadzenia biznesu i samorozwoju. Możesz też posłuchać podcastu Zacznijmy od słowa, kierowanego dla twórców i przedsiębiorców.

Z Klaudyną Maciąg rozmawiam o tym:

  • dlaczego wciąż warto uczyć się pisania
  • czy sztuczna inteligencja wyprze copywirterów z rynku
  • jak tworzyć lepsze treści
  • od czego zacząć naukę pisania
  • jakie są etapy nauki pisania
  • jak zweryfikować napisany przez siebie tekst

Przydatne linki:

Zasubskrybuj podcast w swojej ulubionej aplikacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.